Ostropestřecová semínka z jihočeské vesničky

Balení: 150g

Tato rostlina, o které se autor článku (viz. odkaz níže) vyjádřil, že bychom jí měli uctívat jako krávy Indové, nám umí pomoci s řadou potíží způsobených toxickým prostředím, ve kterém dnes žijeme. Znečištěný vzduch, voda, půda, potraviny + užívání zátěžových látek jako je alkohol, léky, ozařování, drogy... to vše zanáší náš organismus a játra u mnohých z nás již tento nápor samy nezvládají. Naše moudrá matka země nám však dala ostropestřec a jeho zázračné semínko, které nám umí ulevit a organismus nám při ostropestřecové kůře zregenerovat. Čerstvě nadrcený ostropestřec, což je nejúčinnější způsob konzumace, pomáhá i s čištěním trávicí soustavy peelingem střev. Pokud však probíhají ve střevech zánětlivé procesy, či máte vysoký krevní tlak, jste těhotná či kojíte, ostropestřci se raději vyhněte a za mě zvolte lněnou kůru.

Hlavní léčivou složkou podporující funkci jater a detoxikaci organismu je komplex flavolignanů souhrně nazývaných Silymarin.

Ostropestřec Vám může pomoci při nevolnostech způsobených nízkým krevním tlakem a závratích, také je vhodný při problémech s bolestmi hlavy, zvláště pokud trpíte migrénami.

Ostropestřec také dokáže díky své regulační funkci optimalizovat hladinu cukru v krvi a cholesterol.

Detailní informace o složení a účincích této bylinky se můžete dočíst na tomto odkazu v odstavcích: "Složení a účinné látky" a "Účinky na organismus": Ostropestřec mariánský - cholesterol, tlak, játra (+ účinky, užívání, ceny) - Bio Poradce

Pokud chcete fungování ostropestřce v našem organismu pochopit do hloubky, začtěte se do tohoto článku: Ostropestřec | CelostniMedicina.cz

Použití:

Ostropestřecová kůra: 4 x denně 1 čajová lžička po dobu 20 dnů a pak 5 dní vynecháme. Dále pokračujeme v tomto množství (4 x denně 1 lžička) 20 dnů, 5 dní vynecháme a posledních 20 dnů užívání a tím je ostropestřecová kůra uzavřena.

2 hod. po užití ostropestřce nepijte alkohol ani mléko!

Vzhledem k tomu, že je toto semínko mimořádně tvrdé a hořké, není tedy úplně lehké jej pozřítJ, zkuste jej třeba vmíchat do deci vody a vypít.

Čaj na podporu jater, migrény, závratě a alergie: Lžičku čerstvě nadrcených semen zalijeme 250 ml vroucí vody a necháme 20 min. odstát, slijeme. Pijeme 3 x denně před jídlem.

44,00 Kč